| flavius1545 a întrebat:

Am inceput gta san andreas am trecut misiuni, 78 mai precis insa dintr-o data nu mai imi da nici o misiune pe harta nu imi apare nimic la care sa pot face misiunile in continuare. Vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Rocked_Edy_1990 a răspuns:

Trebuie sa ai ceva pe harta, niste curse, sunt si niste patratele, unul rosu unul galben cu un sarpe parca in ele care sunt misiuni, ori pur si simplu trebuie sa astepti sa iti sune telefonul in joc sa vorbesti cu ceilalti din grove si sa te trimita intr-un loc, e imposibil sa nu iti arate chiar nimic.

| flavius1545 explică (pentru Rocked_Edy_1990):

Imi arata zarul ala Caligula s palace...dar nu pot face nimic