| darkusss a întrebat:

caut jocuri care sa nu necesite conexiune la net gen warcraft cu o poveste captivanta, dar si gen shootere si cu masini...caracteristici la pc: 2gb de ram, procesor 2210 si frecventa de 2200. plaCA video integrata de 512(dedicata 256)nVIDIA ge force 6150 n force 430... dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| PolBoss a răspuns:

Nfs most wanted
nfs carbon
nfs prostreet
half life 2 si 1
gta 3
gta vice city
gta san andreas
spore
call of duty
call of duty 2
medal of honor allied assault
medal of honor pacific assault

2 răspunsuri:
| AndreisiMaicum a răspuns:

Hmmm fara suparare dar vrei cam multe dar dupa cum ai zis cred ca stiu ce fel de joc.
1.Incarca HITman ( daca vrei poti toate serile )
2.GTA ( toate serile )
3.Gangster( toate serile )
4. Walking dead

| darkusss explică:

Mersi mult dau funda..mai am o intrebare ...imi merge pe pc-ul asta wow mists of pandaria?