| Cristi1997 a întrebat:

Ce credeti fifa 12 va rula pe pc meu daca am 1gb ram placa video ati radeon hd 4350 1gb si procesor intel dual core 2, 4 ghz.In plus am rulat cu detalii la maxim si rezolutie 1440x1024 dirt3. Deci ce spuneti vio rula sau nu pls

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai probabil nu!
uite aici cerintele : *posibile*
http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1334&game=fifa%202012
cel mai probabil jocul o sa iti ceara un procesor de peste 2, 6 ghz, si minim 2 gb ram.*cam ca toate jocurile actuale *
oricum. atunci cand o sa apara sa ii faci o scanare aici ca sa stii sigur :
www.systemrequirementslab.com/cyri/

2 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

Eu spun ca-ti va merge
Supported Operating Systems:Windows XP and up
RAM: Two GB for Windows 7 and One for XP and Vista
CPU: 2.4 GHZ single core
Video Card: NVidia GeForce 6800 and up, ATI RADEON X1600 and up

| SoulHealer a răspuns:

Pe cine minţi tu că ai rulat DirT 3 la high performance cu 1GB ram şi un Intel Dual Core 2.4?

Pentru Fifa 2012, categoric nu.