| vasilakero a întrebat:

Sal TPU. Ce jocuri online cu fotbal stiti dar sa antrenez eu echipa Gen Manager league

Funda

Răspuns Câştigător
| Alex13Alex a răspuns:

Poti sa incerci Soccer Manager, Ultimate football manager, manager mania dar eu iti recomand jumpers for goalpost 4 nu esti manager dar iti creezi un avatar si il antrenezi la penalti lovituri libere faze, foarfeca si etc si poti sa iti cumperi casa, masina si altele. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| DragosC3 a răspuns:

Top eleven (pe facebook)e foarte tare iti antrenezi echpa faci stationu mare etc. Funda plzz