| HonguRaduPotter a întrebat:

Sal TPU ce sa aleg gta iv sau iv episodes from liberty city... Care are merge maibine online care e mai populat etc...

1 răspuns:
| BobiTheBoi a răspuns:

Pai Grand thef auto IV episodes from Liberty city cred ca este de fapt un dlc al jocului original. Este genul ala il joci si-l termini. Nu poti sa intri pe el sa joci multiplayer, in schimb pe jocul normal poti sa-l joci cu altii, are el mici probleme legate de optimizare si controlul masinilor, dar mie unuia mi-a placut. Eu iti recomand sa le joci pe amandoua, dar daca e sa alegi doar unul iti spun jocul normal.