| m1haytza a întrebat:

Sal tpu..cine imi propune si mie un metin2 fain care sa fie fara moduri.dau funda petru cel mai bun

4 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Eu ti'as recomanda www.metin2-dr.com! Un server care a durat 2-3 ani si inca mai este pe picioare. Bafta!

| Romeo44 a răspuns:

Tocmai ce si-a facut un prieten server de metin2 daca vrei mai multe detalii da-mi add la id_alex99

| Afrojeak a răspuns:

Ținând cont de cerințele tale, îți pot recomanda acest server : http://metin2oasis.info/home/
Serverul este proaspăt deschis, dar promite multe. Te asteptăm!