| anonim_4396 a întrebat:

. cine stie forumul : metin2zone.ro am o problema acum 2 zile eram pe PC si pe forum si dintr-o data mi se micsoreaza absolut tot tot scrie mic help please

Răspuns Câştigător
| Barbeqiu a răspuns:

Foarte usor de rezolvat. Dar sunt 2 variante: la google chrome / mozila firefox gasesti in colt sus sub X ( inchidere ), este o cheie franceza sau ma rog un fel apesi click, si ai acolo ZOOM +/- 100% e cel mai bine.
Acu a 2 varianta e la internet explorer unde apesi Ctrl apoi + sau Alt si apoi +, sincer nu mai stiu la internet dar era ceva de genul acesta ( nu prea mai folosesc ).
Si cam atat
Funda :X?