| Cristi1997 a întrebat:

De curand mi-am cumparat placa video ati radeon 4350 1gb pixel saher 4.1! Vreau sa stiu daca am facut o alegere inspirata in plu am avut de ales intre ea si gt 220 pls dau funda cine raspunde pls

2 răspunsuri:
| costache21 a răspuns:

Nu, nu ai facut o alegere buna. Placa ca tine am si eu si e rabla. Biti prea putini, prea veche.Deci de acum cand iti mai iei vreo placa video, ai grija sa fie noua si sa fie de le nVIDIA

| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

Cred ca ai ales destul de bine placa este bunicia. Acum... depinde pentru ce o folosesti tu.