| viperady a întrebat:

Sal TPU,imi puteti da si mie niste servere de cs cu modul zombie dar din acelea mai clasice,adica fara zombii astia noi cu nemesis witch, etc. sa poti sa cumperi 2 lasere sa te aperi si sa impusti, ammo infinit daca mai exista unul dintre aceste servere. Funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Cel mai tare server de cs 1.6 cu zombii. Jucatori care stiu de gluma, unii cu eperienta, altii fara, staf de treaba. Fara lag.Munitie infinita, multe mape, moduri, arme.Va asteptam pe server.
Zm.Devilz.Ro ip:93.114.82.217:27015

| GameFan a răspuns:

Zm.pubzone.ro

| GameFan a răspuns:

Zm.GamesZone.Ro