| DaKKaR21 a întrebat:

Sal TPU!

Imi puteti spune cateva jocuri de strategie? Sa fie ceva gen:Age of Empires, Company of Heroes.Sa fie cu tancuri(nu neaparat),sa iti dezvolti economia,armata, dar NU vreau ca actiunea din joc sa se petreaca in viitor.Sa se petreaca ori intrecut, ori in al doilea razboi mondial.ori acum.Sa iti poti alege natiuni gen:Rusia.USA.Anglia.Germania etc.

Vreau macar 5 jocuri pentru funda.

*****--FUNDA--*****

Răspuns Câştigător
| Student23123 a răspuns:

Incearca IMPERIVM III este cu vremurile romei dar nu si a daciei incearca-l e misto! Fundita?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lasa bazaconiile astea si apuca-te de War Thunder. Nu o sa ai nevoie de nimic altceva. happy

| DaKKaR21 explică (pentru KodrutZ):

Asculta! Eu m-am referit la jocuri de strategie gen Age of empires sau Company of Heroes. Daca nu stii la ce m-am referit,atunci,ciocul mic,nu imi zii alte jocuri din alea la care joci tu toata ziua si care nu ma intereseaza.
Si in plus m-am jucat War Thrunder, si crede-ma, m-am plictisit de el.
Si daca ai sa imi dai un raspuns inteligent, la care sa aiba legatura cu intrebarea de mai sus, atunci da-mi.

| KodrutZ a răspuns (pentru DaKKaR21):

Daca te-ai plictisit de WT atunci inseamna ca esti un pustiulica de 12 ani care are impresia ca e pasionat de WW2 dar de fapt... daca iti zic Hearts of Iron o sa zici ca nu are grafica de calitate sau ca e plictisitor, nu?

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

P.S. "din alea la care joci tu toata ziua" se cheama stiri. Daca apuc sa ma joc 3-4 ore pe saptamana in ultima vreme zic mersi.

| DaKKaR21 explică (pentru KodrutZ):

Ma lasi?''pustiulica''laughing)

| DaKKaR21 explică (pentru KodrutZ):

Gata...pace
chiar nu cred ca are rost sa ne certam din cauza unor jocuri corect?happy

| KodrutZ a răspuns (pentru DaKKaR21):

Pai cine a zis ca ne certam? Eu sint foarte relax.