| orosdoru a întrebat:

Sal TPU.La metin2 hammer daca as vrea sa donez 3 euro pentru status, acei 3 euro de pe cartela trebuie sa fie bagati in telefon sau numai sa le scriu prin e-mail codul de reincarcare si celelalte cerinte.Si daca sunt pe abonament pot dona sau este ceva diferit? Funda urgent

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cum se face o donatie?
Dupa ce ati cumparat un cod de reincarcare de la magazin veti trimite un e-mail la hammer. 2010@yahoo.com cu urmatoarele informatii:
Codul de reincarcare:
Numele caracterului:
Ce doresti in schimbul donatiei:
Suma donata:
Serie cartela (SN):

Exemplu:
Codul de reincarcare: 123456789
Numele caracterului: Hammer
Ce doresti in schimbul donatiei: Status
Suma donata: 3 EURO
Serie cartela (SN): 123456789

Exemplu 2:
Codul de reincarcare: 123456789
Numele caracterului: Hammer
Ce doresti in schimbul donatiei: Armura de smarald +0 de Sura cu VIT, INT, STR, Critic, Patrunzator, Viteza skill, Rezistenta Sura
Suma donata: 5 EURO
Serie cartela (SN): 123456789

In maxim 24 de ore veti primi donatia. Itemele modate le veti primi la depozit ITEM-SHOP!

Află mai multe aici: http://www.hammerm2.com/item-shop.html

| Explicatii a răspuns:

Eu iti zic sa nu donezi iti pierzi timpul cu metin2 hammer si nu merita sa donezi mai bine te apuci de counter-strike 1.6 de metin joci 3 ani si te plikti este un joc care nu merita jucat

| Adiţ_Hd_1950 a răspuns:

Iti dau un sfat prietenesc lasa-te de metin2! Iti consumi copilaria pentru un joc stupid care pana la urma nu ai ce castiga din urma acestui joc inutil, hmm doar daca esti plin de bani si n-ai ce face cu bani, bafta.