| R3V0 a întrebat:

Sal TPU. M-am apucat de 1 joc pe facebook Ninja Saga si imi place, dar problema este ca am nevoie de embleme si cv bani... spuneti-mi o metoda cum sa fac rost gratis de preferat token dar daca nu stiti gratis si aveti hack contactati-ma pe id szabo_adelin.
Nu e neaparar tokern. Orce e bun (bani, embleme, token.)

2 răspunsuri:
| R3V0 explică:

Pai am facut dar nu da token sau embleme. Da stii cum aflu codul la claim code?

| Ally01 a răspuns:

Cel mai simplu este sa faci misiunile zilnice este la un templu din stanga-josul paginii. Incearca! O sa primesti mai multi bani la ultimele misuni.