| alexandru556 a întrebat:

Sal TPU!
Mi-am descarcat Minecraft pe un laptop nou, si nu imi functioneaza, imi scrie asa :Bad video card drivers!
am inteles ca imi trebuie un driver pentru placa video dar cum ar trebui sa mi-l instalez?

1 răspuns:
| SpikeSpigel a răspuns:

Doamnee..., intri pe site-ul producatorului placi tale video downloadezi driverul, si fi atent acum vine partea cea mai grea, dai dublu click sa il pornesti si il instalezi..., dar un restart lalaptop si gata.