| RaulHeciko a întrebat:

Mi-am luat un card KINGMAX microSDHC Class 10 si nu stiu cum sa fac sa instalez aplicatiile pe el am descarcat o aplicatiie Appmgr pro iii si imi spune ca dispozitivul nu are un spatiu de stocare real, sau spatiu de stocare principal nu functioneaza corect. Transferarea aplicatiilor pe cardul sd nu este valabila pe acest dispozitiv.Eu vad cardul ca mere imi arata 29 Gb am intra pe el am bagat muzica si mere am un Acer s500 cine ma ajuta dau funda!

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Incearca sa muti aplicatii cu Link2SD, eu asta folosesc si merge bine de tot. E pe google play si e gratis.