| elvis12331 a întrebat:

Sal TPU puppy dog eyes stiti vreun metin2 ceva in genu la tdl? rate 500-1000% itemele sa le faci usor? stie careva?

Răspuns Câştigător
| Andrei_Marius_1998 a răspuns:

Elvis eu tias recomanda ezymt2 are rate 1000% mereu, cresti de la lvl 1, sunt iteme modate(punhais morta.catansha,cyan,titan,aranha,ceptro,dor,nuclear,lamina mortal,espada mortal,arco mortal,cristal,zig zag, fins, toxico si toate cele sunt multe nu le pot enumara pe toate tot ce iti pot zice e un metin pvm/pvp e coool! FUNDA

3 răspunsuri:
| R0nYk a răspuns:

In primul rand o sa iti dau niste sv de metin2 fainewinkingbig grinarkness, EuropeMt2, Lunaris
App Ezy e foarte naspa sunt 6 playeri in toata mapa si faci imediat itemele modatewinking
Funda:O3:O3?

| CristianV a răspuns:

Poti sa incerci metin 2 Bucuresti. E foarte misto si cresti repede.

| Lovelay a răspuns:

Avatars2.com