| AlexTheBestOfTPU a întrebat:

SAL TPU.Pentru cei care joaca Naruto arena.Eu sunt academy student si tare greu imi gaseste oponentii. Dupa ce cresc in rank o sa ii gaseasca mai usor? Dau Funda.

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Depinde, daca sunt putini ninja academy online e normal sa tii gaseasca mai greu, dar daca esti la un rank mai mare si sunt mai multi online o sa ii gasesti mai usor, adica nu conteaza rankul ci cati sunt online.
Dar mai depinde si de conexiunea la net, daca e slaba ii gaseste mai greu.