| horizon5 a întrebat:

Sal TPU plzz daca merge naruto uns2 pe emulator puteti sa-mi dati un site de unde sa-l iau si un site de emulator in caz ca nu merge al meu pe 32 bit plz dau funda app de xbox

1 răspuns:
| AlexanderTheG a răspuns:

1. verifica mereu intrebarea dupa ce ai scris-o in asa mod incat toti sa incelegem ce vrei sa ceri
2. Nu se pot emula jocurile pentru xbox 360 doar alea pentru wii, psp, ps1, ps2 si cam atat, si nici pentru ps3 nu merg emulate.
Nici macar daca ai avea ultimul pc de ultima generati nu tiar merge decent, mai asteapta cativa ani sau cumparati o consola.
http://narutofan.forumulmeu.ro/forum pentru mai multe detalii...