| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara componenete pentru calculator? (in afara de Emag, tocmai.ro si mercador.ro )

Am nevoie de o placa de baza cu processor si rami...

P.S Sunt din Vaslui

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

In primul rand cauti in oricare magazin de specialitate prin orasul tau.

In rest, gasesti la cel.ro, pcgarage si pe evo.ro

Doar astea le-am folosit pana acum. Dezavantajul e ca platesti si transportul. cauti un sistem mai vechi (placa de baza AM2) sau ceva mai nou? Pe pcstudio.ro am gasit vechituri pentru un PC mai batran de-al meu, dar nu am apelat la ei pana acum, deci nu stiu daca sunt buni. Componente noi gasesti oriunde. pe evo mi-am luat si un PC desktop second destul de ieftin

| Wr3nch a răspuns:

Incearca pcgarage.ro. Succes!

| perladunarii a răspuns:

Poti incerca okazii.ro, evomag.ro, cell.ro!

| SoNiCxXx a răspuns:

Am cautat si pe okazii.ro