| BossAl3x a întrebat:

Sal TPU va rog ma puteti ajuta pls.Cand intru pe minecraft multiplayer scriu /register password sau parola si scriu o parola si nu merge spune Password doesn match parca asa si orce parola as pune nu merge.Va rog dati-mi voi o parola care sa functioneze 99% va rog pls.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darkwisper a răspuns:

Scrii clar /register 12345 12345
unde 12345 este parola ta, nu recomand parola asta.

3 răspunsuri:
| AdmiNuL a răspuns:

Eu stiam ca trebuie sa se scrie de 2 ori. De exemplu: /register *parola* *parola*! Incearca asa!

| BossAl3x explică (pentru AdmiNuL):

O sa incerc mersi de raspuns

| AdmiNuL a răspuns (pentru BossAl3x):

Asa ma. Eu te ajut primul cu raspunsul corect si tu ii dai funda lui. Bravo.