| DarkMirror a întrebat:

Sal TPU. Vreau si eu niste jocuri misto dar care se pot juca offline. Adica sa le am in calculator si sa le pot juca fara internet. Eventual si niste site-uri de downlod.Ms happy

4 răspunsuri:
| Florinel a răspuns:

Eu iti recomand si seria Prince of Persia, jocurile sunt : prince of persia the sands of time, prince of persia warrior within, prince of persia the two thrones, prince of persia 2008 si prince of persia the forgotten sands.Eu am jucat pana la the ywo thrones si mi au placut. Sper sa iti placa si tie.

| DarkMirror explică:

Ms mult! Toate raspunsurile au fost votatewinking.

| crriiistiiina a răspuns:

GeTeaurile,Nfs.

| Mihai_3790 a răspuns:

Salut... ai jocuri cu nemiluita offline depinde de PC-ul tau... majoriatea jocurilor sunt offline dar cu opt de multiplayer(online fireste): tron evolution, call of duty 1, 2, 3,4(modern warfare), 5 world at war, 6 modern warfare 2, 7 Black ops; DarkSiders, Need for speed 6, underground etc.; star wars battlefront, force unleashed 1 si 2. Si doresc sa inchei cu FIFA si PES