| Poc1 a întrebat:

Sal Tuturor! Caut membri staf pe un metin2 PvM-PvP vor avea dreptul la toate comenzile dar contra unui cost de 6euro
Severul inca nu e deschis mai intai trebuie sa gasim 5 membri staff suntem [3/5]

ATENTIE! Acest anunt este valabil max pana la data de 20 Iulie 2013 (cel mult)

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Doua lucruri iti zic.
Zici ca servarul nu este ON, asa de ce sa donam inainte daca nu-i on sa vad cum este servarul asa se intreaba ca-m 5%-45% de unde stiu daca ai chiar un servar ca asa zic si eu.
2 Servarul trebuie sa fie mereu ON nu conteaza cati oameni din staff sunt pot fii de la 1-150 in staff.
Dar servarul mereu trebuie sa fie ON.
Creca nici nu prea ai servar ca zici "Caut membri staf pe un metin2 PvM-PvP vor avea dreptul la toate comenzile dar contra unui cost de 6euro"? Ori este PVP ori PVM?

| Kss2 a răspuns:

Uni se multumesc sa fie si in staff nu neaparat iar multi nu o sa vina deoarece ceri banet big grin oricum mai ia oameni pe experienta etc ca poate o sa-ti fie de folos mai tarziu (exemplu eu ) plzz funda big grin