| 12345ok a întrebat:

Sall all am 3 procesoare unul interl celeron de 2.66 ghz intel celeron 3.02 ghz si un intel p4 2.40 ghz imi puteti spune va rog care este mai bun?
funda + vot care da mai multe detalii plizzzz urgent

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

În mare, performanța celor 3 procesoare este destul de apropiată în raport cu cerințele de astăzi în materie de procesare.

Din câte știu, nu există niciun procesor în gama Intel Celeron care să aibă un clock speed de 3, 02 GHz, însă există un model la 3, 06 Ghz, care ar fi cel mai bun dintre cele enumerate.

Bye-Bye! happy