| NevverGhost a întrebat:

Sall all am o intrebare "cine poate sa-mi dea un cont de 4story nexon?" va rog raspuns daca kontu e bun funda sa file lvl intre 80-90
bye si multumesc

Răspuns Câştigător
| Love4story a răspuns:

Frate nai nevoie de cont uite linkul ca sa til tragihttp://www.play4s.com/Download.aspx si nu-i nevoie sa iti deie altii con ca lv se face in aproximativ 5 minute si eu am facut intr-o luna lv 60 si daca vfrei iti fac eu rost deun cont bun bagama in lista de mess si mai vorbim :dumitras_codreanu@yahoo.com FUNDA?

1 răspuns:
| DarkBogdan90 a răspuns:

We dumitru sti cu cine vb acu? cu fratetu ba nai niciun cont de 4story si nu potis a faci rost eu nu-ti dau nimic