| Ionescu_Florin_1989 a întrebat:

Sall all am o problema cum sa downloaddez mai rapid eu folosesc cheat engene si m-am gandit poate aveti o solutie mai buna va rog raspundeti-mi

1 răspuns:
| Borderline a răspuns:

Buna, daca vrei sa downloadezi mai rapid trebuie sa cumperi videza de internet de la providerul tau.

Cheat engine nu iti face downloadul mai rapid, iti arata vizual doar.
"You can only fake your download speed (e.g make the computer think you downloaded 2gb in 1 second) "
Dark Byte
Site Admin

Sursa, Forumul Official Cheat Engine:
http://forum.cheatengine.org/......wtopic.php