| ToTaLw a întrebat:

Sall all,am si eu o problema,vreau sa joc LoL(League of Legends) dar imi da o eroare si anume:"Did not receive a response from the server".Nu stiu ce sa mai fac,m-am uitat si pe alte site-uridespre cum as putea rezolva, dar nimic nu merge.Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Pai incearca sa reinstalezi lolu-l daca nu merge cere raspuns pe ">https://support.leagueoflegends.com/homewinking Mie imi dadea acea eroare cand se lucra la ranked si cand am avut o serie de crashuri si dupa nu a mai mers pvp vreo jumate de ora la tot EUNE tongue