| vioviorel18 a întrebat:

Sall all!
Cum fac sa scap de ban pe un sv de cs.Ca mi-a dat cineva ban si nu mai pot intra deloc...dar fara sa ma deconectez si sa ma conectez iar cu netu'
Ms de raspuns

1 răspuns:
| Systemup a răspuns:

Nicicum.Poti sa astepti sa iti treac dar daca este permanet nu va trece. Exista 2 feluri de ban:Ban-Ip Ban-Cs. Daca tia banat cs-ul poti sa-l reinstalezi si banul va dispare.pul tot este de 2 feluri:Ip-dinamic si ip care nu se schimba. Daca ai ip dinamic va trebui chiar daca nu vrei sa stingi si iar sa pornesti netul si banul va disparea dar daca ai ip permanet si banul tot permanent nu vei putea scapa de el nici-odata. Sper ca ti-am fost de folos.