| FanClub a întrebat:

Sall all intrati pe un sv super smecher Server Online Caut Gm Priceputi OfficialMetin2 site si mc http://5.165.57.21/ si mc 5.165.57.21 Retele Hamachi : OfficialMetin2 Pana La OfficialMEtin2.4! Pass 123. Server Onlineeeeeeeeeeee
daca aveti probleme bagati id:andrei_bosss_2012@yahoo.com daca intrati ziceti ca sunteti adusi de Just4Fun va dau funda!

Răspuns Câştigător
| PureHate a răspuns:

Metin 2 este un joc cu o grafica stupida, am jucat 1 saptamana si jocul esti foarte urat te sfatuiesc sa te lasi de acel joc deoarece da dependenta ori cum e viata ta faci ce vr

1 răspuns:
| alexalex123 a răspuns:

Sall...joc metin de 2 ani si am fost Gm 7 luni (acum nu mai sunt ca s-a inchis serverul) si as vrea sa redevin Gm! Am experienta, stiu o gramada de comenzi si pot sa stau cel putin 4 ore pe server. Daca vrei cauta-ma la adresa z3us132@yahoo.com. O zi buna!