| IllIIllll a întrebat:

Sall all! La multe servere de samp imi zice sa apas "return" pentru a lua carnetul de conducere.intrebarea ma este: care este acest buton? daca imi puteti arata o poza...big grin FUNDA cine imi arata!

Răspuns Câştigător
| vlatz a răspuns:

Butonul "return" este enterul... daca ai o tastatura mai veche de pe vremea pentium 2 sau cam asa vei vedea ca in loc de enter pe buton scrie returnhappy (la mine nu mai scrie nimic ca s-a sters la cat am tastatsad)