| MihaicaDan a întrebat:

Sall all! La PC nu stiu ce s-a intamplat. am instalat windows acu vreo luna. aveam XP si am pus WIN7. Dar acum vreo 2 saptamani, nu stiu ce s-a intamplat. Jocurile incepeau sa mearga in reluare ( adica merge un metru se opreste 1 sec si tot asa. Cele peste 3-4 GB mergeau asa in reluare... si acum am o ciuda ca mi-am luat mai multe jocuri : Spiderman WEB OF SHADOWS, TRON, dark sector (dar l-am sters) si acum iau PORTAL 2 care are 6-7 GB. Care ma poate ajuta? Prin team viewer daca puteti. dar mai intai luati id meu : mihaica_dan big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are cu ce sa te ajute nimeni! Cumpara RAMI ca nu ai. Sunt cerinte mai mari la win 7. Actualizeaza driverul placii tale video!

Incearca si cu programul Game_Booster v3.
Download link:
http://www.megaupload.com/? d=JJQNO5HG

Game Booster 3 este un program cu care iti poti optimiza calculatorul special pentru jocuri.
IObit au dezvoltat Game Booster si l-au pus apoi la dispozitia gamerilor si a celor care vor sa stoarca fiecare strop de performanta din calculatoare.Programul permite selectarea unui set de programe care sa fie oprite printr-o singura actiune, transferand calculatorul intr-un mod ce are la dispozitie majoritatea resurselor, atat de necesar celor care se joaca, celor care urmaresc filme pe calculatoare cu performante tehnice mai scazute, sau celor cu laptopuri.
Felul in care functioneaza nu are efecte secundare nedorite, programul pur si simplu "adormind" ceea ce nu va este necesar si eliberand RAM-ul.