| K4ppy a întrebat:

Sall All:! Pentru cei care joaca Metin2 ValMondial sv Aragorn si au experienta in lvle etc sa imi dea add la id kappy.adrian va rog:X cel care ma ajuta ii

1 răspuns:
| Metin2Hidra a răspuns:

Uite de la 130 iti faci itm cu exp te duci la mumi omori cateva pietre 3 bile dupa te duci la zombie si faci lv si tot asa pana la lv 135 dupa te duci v4 omori un benduin 3 bile dupa te duci v3 si faci lv si tot asa pana la 200 si cv nuh sigur (trebuie sa ai itm cu exp