| andreibubu2 a întrebat:

Sall am descarcat 4STORY EG si am intrat in joc (binenteles ca mi-am facut cont)si nu imi da voie sa joc...stiti cauza? trebuie sa platesc pentru ca sa joc? va rogg un raspuns urgent

2 răspunsuri:
| คภﻮєlรฬєєt a răspuns:

Placa video nu este destul de mare si rezolutia la fel poate fi si dincauza marimii jocului Incearca sa elimini aplicatii care au marime mare sau descarca alt 4story nu asa mare

| Diabolik87V a răspuns:

Domnule placa dv este prea mica pentru a juca daca pot sa va sugerez sa stergeti sprgrame mari si dupa aia dv puteti juca va rog dati-mi funda plzz