| kegrtteger a întrebat:

Sall am o intrebare am descarcat de pe minecraft. net minecraft da ei imi da demo acel minecraft de ce?

4 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Pai,Trebuie sa il cumperi cu 20 de euro cu paypal sau mastercard sau sa downloadezi versiunea full

| Stefuu14 a răspuns:

Pentru ca de acolo trebuie sa il cumperi. ia-l de pe minecraft Romania ( http://www.minecraft-romania.ro/download.php ) si o sa fi multumit. funda?

| Boss_Denis_1984 a răspuns:

Iti da da domo deoarece trebuie sa-l cumper dar iti dau eu minecraft (download.forfreeminecraft.com)

| Huma_Stefan_1987 a răspuns:

Am si eu o intrebare cand iau minecraft de pe site imi da demo ce sa fac sa il am permanent