| killllls a întrebat:

Sall am o intrebare pe imvu. deci e ziua unui prieten si vreau sa-i trimit un cadou cu 3000 credit mno si eu am 6000 credit si cand incerc sa-i trimit ceva zice ca n-am bani destui de ce helpbig grin

Răspuns Câştigător
| Tzitzi12 a răspuns:

Este o diferenta intre CREDITS si PROMO CREDITS. Si din pacate numai cu credits, adica creditele cumparate cu bani reali, merge sa trimiti cadouri!

1 răspuns:
| FyZz a răspuns:

Tu ai promo credits, facute cu conturi nu? Ca sa poti cumpara cadouri sau altceva trebuie sa cumperi credits reale.