| robertspider a întrebat:

Sall.am o problema mereu cand intru in mt2 apare : es befindet sich kein datenträger im laufwerk. legen sie einen datenträger in laufwerk D: ein.mam uitat pe googu si a zis sa bag un cd, dvd am bagat tot va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| StefaNNNeL a răspuns:

Iti propun sa instalezi Daemon Tools Pro. E ca si cum ai baga un CD sau DVD. Te ajuta sa deschizi jocurile tip imagini. De indata ce ai instalat daemon tools iti va fi mult mai usorwinking Acum depinde si ce windows ai si ce metin. funda?