| LaYzCraFT a întrebat:

Sall. Am o problema pe metin2 ro. Eu jucam cu hack-ul v4a_mod... Astazi m-am reapucat de jucat cu hack. Dar, cand am deschis hackul, s-a incarcat hack shieldu si, cand sa imi apara metinul pe ecran, imi apare aceasta eroare :
system.py(line 273) RunMainScript
system.py(line:192) execfile
prototype.py(line:60)?
prototype(line:51) RunApp
....... (Si pe ultimul rand imi apare ) :
Run - exceptions.AttributeError:'module' object has no attribute 'APPLY_DEF_GRADE'
Help me pls...

2 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Explicatie destul de simpla. s-a facut upadate la client si HS.

| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869072/Metin2MultyHack_banjo_exe_rar/

Este un multyhack excelent, merge perfect singurele lucruri de nu functioneaza pe ro sunt 3xdmg si trade hack desi pe private merg nu stiu de ce.