| 3lnyn0 a întrebat:

Sall.am si eu o intrebare pentru cei care stiu sa creeze un server privat de metin. din ce cauza cand dau pe virtual pc dau la setting -networking nu imi apare placa mea de retea, imi apar 3 chestii :not conected, local only si NAT.cum pot sa fac sa imi apara.din cauza la asta nu pot sa deschid serveru. plzz dau funda si grad GM cine ma ajuta. dati add la id i_hanu

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stefy11stefy11stefy11 a răspuns:

Pai trebuie sa incerci de mai multe ori si o sa iti mearga asa am patit si eu dar am incercat de mai multe ori la tine se poate sa fi avut si greseli cand ti ai facut contul daca vr da mi cerere de prietenie si te mai confirm... funda?big grin