| ultimafitza a întrebat:

Sall am si eu o intrebare:S-a inchis de tot metin 2 united? Adica nu se mai deschide deloc? Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| Coriine a răspuns:

Nu s`a inchis detot.Sunt ceva probleme tehnice.Trebuie sa se mai adauge ceva ch`uri, deoarece sunt foarte multi playery si presupun ca ai vazut in mapa de 105 cati sunt la crescut...aceasta e problematongue si stiu ca e de asemenea o problema la bug, cu timpul ii va da`drumul, s`ar putea sa durezetongue