| Eu_3289 a întrebat:

SaLL TPU! Am o intrebare:s-a inchis de tot metin2 united? daca nu dati-mi si mie un link de unde pot sa il downloadez va rog. dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| cernescu16 a răspuns:

Da s-a inchis de tot...si eu aveam contsad

2 răspunsuri:
| snoppyamabil a răspuns:

Pff m-am prostit si eu, am incercat sa floodez server si m-a prins GM si de nervi a inchis server...

eu ma bucur ca la inchis el si nu eu, ca oricum era un metin2 de 2 lei acolo toti cu hack de damange, si la unu am vazut hack pentru upgrade(acum si facut king1 si in secunda 2 il avea +9)e de **** asa

| andyy_5855 a răspuns:

S-a inchis... dar nu de tot!

Se v-a deschide dupa Paste... sper ca te-am ajutat, funda?