| bmwro a întrebat:

SALL am win7 64bit si la gta4 cand merg cu masina si apas pe W, S, D sau A sau de ex W si A imi merge jocul in reluare.Se blocheza cam 10 sec si apoi revine... dar face asta tot timpul... ce pot sa facbig grin? pe win XP jocul mergea perfect

2 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Pai asa se intampla la unii d exp mie:la gta san andreas pe xp imi mergeea perfect, dupa ce mi-am bagat vista cand dau sa joc se blocheaza si trebuie sa-i dau rr la pc.Problema este ca poate pe win7 gta4 merge diferit.incearca c alta versiune

| bmwro explică:

Mersi. de raspuns primeviper23 am rezolvat problema...am schimbat setarile pentru. a nu iti mai merge in reluare schimba controlul butoanelor incearca asta si pe SAN ANDREAS.In loc de w,a, s, d sai pui sagetile pentru. a merge cu masina si omulwinking