| Aezakmi a întrebat:

Sall as vrea sa stiu cum as putea castiga bani reali jucand poker pe net dar sa nu fiu nevoit sa am card sa mi-i livreze pe card, stie careva daca pot castiga bani jucand online dar sa nu fiu nevoit sa imi inregistrez cardul etc? mersi mult, funda!

1 răspuns:
| cosminnita a răspuns:

Raspunsul este simplu. Daca sti sa joci poker bine intri pe scoala de poker de la poker stars si te bagi in turneu unde poti castiga un bilet la un turneu de poker pe bani.Deci tu intrii pe gratis acolo dardaca esti destul de bun/a poti iesi cu potul si la fiecare om pe care il scoti cu all-in primesti 17 centi mi se pare.Bafta!