| Lord96 a întrebat:

Sall. As vrea sa vand un :
-PlayStation2 Slim Black+2 Controllere DualShock2 SONY Originale+Card 64MB+Cablurile Necesare+Peste 10 Jocuri. Consola este si functioneaza extrem de bine 10 din 10. Imi ziceti un pret bun? Sau e interesat cineva sa il cumpere din Timisoara? Cine e din Timisoara, pot face proba la consola. Si totusi un pret decent. Nu in batjocura

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Un pret bun ca sa il cumpere cineva, 550 lei, dar normal ar costa 700 lei, dar nu il cumpara cineva cu 700 leiwinking