| BlackAngel29 a întrebat:

Sall... Cand deschid jocul Outrun 2006 Coast 2 Coast... Imi apare aceasta eroare : Unable to create Direct3D device with the current settings. Please run the configuration tool and chek that video settings are valid. Ce sa fac? Dau funda raspunsului ajutator!

1 răspuns:
| Amar_Marian_1994 a răspuns:

Salut incearca sa instalezi directx
iar daca nu vezi nici o schimbare e posibil sa nu suporte placa video dirct3d
https://2ra5-downloads.phpnuke.org/en/c201166/microsoft-directx-3d-8-1b