| floryn2012 a întrebat:

Sall cand imi facusem un sv de mt2 si vreau sa intru in client
clientul este desgarre si imi da o eroare cu neoncube not found dar cand intru in folderul ala e acolo si nu pot intra si vreau sa ma joc va rog raspundetim repede cine rasp bine ia funa sau sa-mi dea un video funda

3 răspunsuri:
| Crizty a răspuns:

Sal,uite aicea un sait care te invata cum sa faci sv de metin in toate etapele:http://www.tutoit.com/......a-hamachi/
Ok,funda te rog.

| floryn2012 explică:

Cristi eu m-am referit ca imi da cand intru in client o eroare cu neoncube ca sv mia fc un pr zice neoncube not found

| floryn2012 explică:

Ma imi da o eroare cu neoncube cand intru in client