| ArmyRage a întrebat:

Sall
Când intru pe Google imi arata sus : Caută, Imagini, Traducere, Videoclipuri, Harți, Blogger, etc
Aș putea cumva sa imi pun dedesubt o bară cu câteva adrese web?
Adică;
dacă vreau sa ntru pe youtube sa numai scriu, sa dau drect pe link-ul di bara
Dacă vreau sa intru pe T. P. U. să numai scriu, sa dau direct din bara de acolo happy
Dacă merge sa fac o bară dinaia dati-mi un link sa vad cum o pun sau explicati-mi
Va roooooog
Fundă!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Cand dai la fila noua, iti apare o alta fila cu o bara unde ai paginile pe care le-ai selectat tu ca favorite.Ca sa-ti apara paginile acolo trebuie ca, pe pagina care o vrei la favorite, sa dai click pe steluta din capatul casutei cu adresa paginii iar apoi, terminat.happy