| Hodorog_Remus_1996 a întrebat:

Sall ce jocuri imi recomandati cu motociclete si masini (placa video 96 gb si 1gb ram

2 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Ce placa video e asta cu 96 de gigabytes? Tu vi din 2074 omule? Uita-te si da-ne calumea specificatiile placii grafice, si procesorul... Intreband ceva intr-un mod competent iti va asigura reusita. Eu spre exemplu habar n-am la ce placa grafica te referi, deci nu-ti pot recomanda nimic, dar considerand ca ai un GB de MAA poti incerca sa joci MX vs ATV

Răspuns utilizator avertizat