| 619ciprian a întrebat:

Sall cine are server de terraria v1.1.2 sau cine stie as vrea un server fara case prea multe construite sa fie simplu si fara prea multi playeri

1 răspuns:
| AngelikGamer a răspuns:

Nu prea exista servere de terraria romanesti hostate... Abia daca am gasit eu cateva de peste ocean cu mii de case...Lumea nu prea mai joaca terraria pentru ca exista foarte multe hackuri si de sp si de mp, nici updateuri nu s-au m-ai facut, desi jocul e foarte fain.