| w7dragon a întrebat:

Sall cine imi poate spune si mie un servar de samp rp ( roleplay ) romanesc, care sa fie cat de cat populat. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| misu2315 a răspuns:

Raspuns pentru w7dragon:samp.diavola.ro (destul de populat)
Raspuns pentru Anonim1112: La fel mi se intampla si mie.Cred ca trebuie bagate cateva chestii.Nu ma pricep.Trebuie crakuit sau cum se zice.Al meu e de la magazin si tot nu merge.

3 răspunsuri:
| Anonim1112 a răspuns:

Hei daca tot te joci samp iti zic ce mi s-a intamplat mie:m-am jucat ontr-o seara si a doua zi cand am vrut sa intru pe unserver se facea negru ecranu si apoi iesea.la fel imi facea si la jocul simplu.am sters tot si am luat sampul si san andres simplu de la un alt amic.acum cand il deschid imi apare aia cu:"san andres multiplayer"si apoi iar iese ce terbuie sa fac?

| w7dragon explică (pentru Anonim1112):

Sall uite ce trebuie sa faci: dezinstaleaza samp si copiaza din nou gta sa.Si mie mi-a facut la fel dar acum merge. Apropo jocul simplu are modificari?

| Anonim1112 a răspuns (pentru w7dragon):

Sa copiez din nou gta sa.de unde sal copiez?
din fisierul ala din "my computer" unde dai click dreapta pe le si dai apoi"explore"?