| Donn4All a întrebat:

Sall! Cine stie ce s-a intamplat cu servaru Metin2 Unitedde nu mai merge?
Uni zic ca a fost inchis! Va rog cine stie ceva spuneti si mie!

Răspuns Câştigător
| matrix09 a răspuns:

Da chiar a fost inchis daca vrei sa te convingi intra pe homepage pentru ca a fost sters de pe internet si homepage-ul si toate optiunile de download se mai gaseste poate pe siteuri dar nu merge...(parerea mea nu-s sigur) ai vazut si tu ca in fiecare zi se inchidea server pentru (intre) 1-6 ore si pana la urma cred ca s-a inchis definitiv

3 răspunsuri:
| Deyu_4766 a răspuns:

L-am avut si eu...eu am avut probleme cum dadeam un click ma scotea afara dar l-am sters si cred ca e inchis ca si la hompage e la fel deci nu ar rost sa mai incerci sad

| misstyle23 a răspuns:

Pai pe un server li sa luat tot la toti pentru ca giemu a gresit. FUNDA

| bogdan_9103 a răspuns:

Stiu eu dar daca imi zici si mie un joc asemanator cu metin2happy dar fara 4STORY ASEMNATOR SI NU DEALEA CU SEX.
raspunde la adresa de messenger (bogdanutuu) ok? eu as vrea nifor spid