| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Cum pot sa elimin toti virusii din laptop fara sa bag windowsu din nou? FUNDA! urgent

Răspuns Câştigător
| Krysss a răspuns:

Ia-ti un antyvirus daca nu ai si dai scanare, cele mai bune antiviruse sunt nod32 si kaspersky dupa ce ai scanat ii dai clean sau delete, pentru a download cele 2 antiviruse www.google.ro dar ai grija sa nu ai 2 antyviruse ca altfel ti se duce windows!

3 răspunsuri:
| Suspect03 a răspuns:

Instaleaza un antivirus : eset nod32 sau avira... astea sunt cele mai bune! Funda te rog!

| vladlove123 a răspuns:

Dai o scanare la antivirus, iar dupa ce primesti raspunsul cu cati virusi ai dai delete la antivirus si ti sterge sau reforamteaza pc funda

| XingboxMineboxXing a răspuns:

Iati un scaner oricare. Dupa dai sa scaneze si la sfarsitul scanari iti scrie execute si dai click. Funda?