| RADU266 a întrebat:

Sall,,cum rezolv problema cl flush enty packet...,, tot caut si nu gasesc sepr sa ma puteti ajuta intru in cs 1.6, pe sv si imi apare cl flush enty packet.

1 răspuns:
| AnostMan a răspuns:

Cel mai probabil tu primesti eroareas pentru ca s-ar putea sa joci folosind o conexiune fara fir...

Cele mai multe conexiuni wireless nu suportă viteza necesară pentru a executa corect CS:1.6

singura solutie(din cate stiu)este sa conectezi cablul tau ETHERNET la computer

sper ca am ajutat =)